Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /domains/biegnoworoczny.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Zaczynamy - Bieg Noworoczny

Zaczynamy

Witajcie,

 

w tym roku długo kazaliśmy Wam czekać na informację na temat kolejnej edycji Biegu Noworocznego. Spowodowane to było między innymi konsultacjami społecznymi które toczyły się od wiosny. Mimo kilku spotkań mamy wrażenie, że jest grupa osób która chciałaby bardzo aby w Parku Skaryszewskim nie odbywały się żadne imprezy. Na szczęście zarówno my jak i Zarząd Zieleni Warszawa który zrządza między innymi Parkiem Skaryszewskim jest innego zdania. Dlatego po długi oczekiwaniu otrzymaliśmy „zielone światło” i możemy oficjalnie ogłosić rozpoczęcie zapisów do V edycji Biegu Noworocznego, który tradycyjnie odbędzie się1 stycznia o godzinie 14:00.

Ponieważ mieliśmy sporo pytań czy można będzie wystartować z kijkami, postanowiliśmy po raz pierwszy zrobić osobną klasyfikację Nordic Walking. Dlatego jeśli będziecie chcieli dobrze zacząć Nowy Rok to serdecznie zapraszamy do rejestrowania się już dzisiaj. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy na V Bieg Noworoczny – https://zapisyonline.com/wydarzenie/1,bieg-noworoczny

Zapisy na Noworoczny Nordic Walking – https://zapisyonline.com/wydarzenie/73,noworoczny-nordic-walking

 

Do zobaczenia na starcie
Organizatorzy