Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /domains/biegnoworoczny.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Ważne informacje - Bieg Noworoczny

Ważne informacje


1. Miejsce
Spotykamy się w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Biuro zawodów oraz start i meta zlokalizowane będą w głównej alejce od ronda Waszyngtona.
Pamiętajcie, że wydarzenie jest organizowane na terenie zabytkowego parku. Dlatego będziemy wdzięczni za dbałość o to miejsce, aby pozostawić je takim jakim je zastaliście.

2. Dojazd i parkingi
Komunikacją miejską można dojechać niemal z każdej strony Warszawy. Najszybciej połączenie znajdziecie na stronie lub w aplikacji JakDojade.pl
Na teren parku nie ma możliwości wjazdu i parkowania. Największy parking, do skorzystania z którego zachęcamy, to ten na błoniach PGE Narodowego. Pozostałe możliwości to uliczki Saskiej Kępy, ale z doświadczenia wiemy, że tutaj tych miejsc jest niewiele, dlatego zachęcamy raz jeszcze do parkingu przy stadionie.

3. Trasa biegu
Tak jak na załączonej mapie, biegniemy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, główną aleją. Jedna pętla ma około 1800 metrów, a do pokonania będą trzy okrążenia czyli w sumie 5400 m. Start zaplanowany jest na godzinę 14:00. Limit czasowy to 60 minut. Pamiętajcie, że będzie nas bardzo dużo. Dlatego biegnąc wolniej trzymajcie się środka trasy, tak aby ci najszybsi mieli więcej miejsca z prawej strony.

4. Pakiety startowe
Odbiór pakietów możliwy jest w Sklepie Biegacza na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A w Warszawie w dniach 29-31 grudnia. Sklep zlokalizowany jest na przeciwko Centrum Naukowego Kopernik. W dniu wydarzenia, czyli 1 stycznia sklep jest zamknięty i nie będzie możliwości odbioru pakietu.

5. Depozyt
W biurze zawodów będzie funkcjonował depozyt. Wydawanie pozostawionych rzeczy odbywać się będzie tylko i wyłącznie na podstawie numeru startowego.

6. Catering
Po biegu zapraszamy na gorącą zupę i herbatę. Wasze brzuszki rozgrzewać będzie doskonale Wam znany Catermark.

7. Medale i nagrody
Każdy uczestnik który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal i folię termiczną ufundowaną przez CH King Cross Praga. Dla najszybszych zawodników i zawodniczek przewidziane są nagrody od Sponsorów, dlatego prosimy abyście pozostali z nami jeszcze przez 30-40 minut. Dekorację zaczniemy po dobiegnięciu do mety ostatniego zawodnika. Wręczenie nagród postaramy się zrobić szybko i sprawnie.

8. Zabezpieczenie medyczne
Podczas wydarzenia, nad Waszym bezpieczeństwem będą czuwać Ratownicy Medyczni. Karetka będzie zaparkowana w okolicach startu/mety, a dodatkowo za ostatnim zawodnikiem po trasie biegu będzie poruszać się Ratownik na rowerze.

9. Foto
Zadbaliśmy również o to abyście mieli fajną pamiątkę zdjęciową. O to zadba Patrzę Kadrami // Aneta Mikulska. Zdjęcia, a w zasadzie setki zdjęć 🙂 będziemy publikować w ciągu 2-3 dni po wydarzenia na naszym profilu FB

10. Konkurs
Przypominamy też o konkursie na najlepsze przebranie. Wiemy, że jesteście kreatywni, czego dowiedliście na poprzednich edycjach. Dlatego teraz najfajniejsze, najciekawsze i najlepsze przepranie zostanie nagrodzone 🙂

11. Komunikacja z nami
W dniu wydarzenia nie odpowiadamy na wiadomości i pytania pozostawiane na FB, skrzynkach e-mail lub wysłanych przez formularze kontaktowe. Jesteśmy w ty dniu na miejscu wydarzenia i w razie potrzeby będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze pytania już na miejscu.