1. Miejsce
Spotykamy się w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Biuro zawodów oraz start i meta zlokalizowane będą w głównej alejce od ronda Waszyngtona. Pamiętajcie, że wydarzenie jest organizowane na terenie zabytkowego parku. Dlatego będziemy wdzięczni za dbałość o to miejsce, aby pozostawić je takim jakim je zastaliście.

2. Dojazd i parkingi
Komunikacją miejską można dojechać niemal z każdej strony Warszawy. Najszybciej połączenie znajdziecie na stronie lub w aplikacji JakDojade.pl
Na teren parku nie ma możliwości wjazdu i parkowania. Największy parking, do skorzystania z którego zachęcamy, to ten na błoniach PGE Narodowego. Pozostałe możliwości to uliczki Saskiej Kępy, ale z doświadczenia wiemy, że tutaj tych miejsc jest niewiele, dlatego zachęcamy raz jeszcze do parkingu przy stadionie.

3. Trasa biegu
Tak jak na załączonej mapie, biegniemy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, główną aleją. Jedna pętla ma około 1800 metrów, a do pokonania będą trzy okrążenia czyli w sumie 5400 m. Start zaplanowany jest na godzinę 14:00. Limit czasowy to 60 minut. Pamiętajcie, że będzie nas bardzo dużo. Dlatego biegnąc wolniej trzymajcie się środka trasy, tak aby ci najszybsi mieli więcej miejsca z prawej strony.

4. Pakiety startowe
Odbiór pakietów możliwy jest w Sklepie Biegacza na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A w Warszawie w dniach 21-31 grudnia. Sklep zlokalizowany jest na przeciwko Centrum Naukowego Kopernik. W dniu wydarzenia, czyli 1 stycznia sklep jest zamknięty i nie będzie możliwości odbioru pakietu.

5. Depozyt
W biurze zawodów będzie funkcjonował depozyt. Przyjmujemy rzeczy tylko od osób posiadających naklejkę do depozytu, którą otrzymaliście razem z numerem startowym. Wydawanie pozostawionych rzeczy odbywać się będzie tylko i wyłącznie na podstawie numeru startowego. Przed planowaną godziną startu depozyt będzie tylko przyjmował rzeczy do przechowania. Po starcie już tylko wydajemy zdeponowane u nas rzeczy.

6. Catering
Po biegu zapraszamy na gorącą zupę i herbatę. Wasze brzuszki rozgrzewać będzie doskonale Wam znany Catermark. Postaramy się zrobić na początku grudnia ankietę w której wybierzecie jaką zupę chcielibyście zjeść na mecie.

7. Medale i nagrody
Każdy uczestnik który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Dla najszybszych zawodników i zawodniczek przewidziane są pamiątkowe statuetki, dlatego prosimy abyście pozostali z nami jeszcze przez 30-40 minut. Dekorację zaczniemy po dobiegnięciu do mety ostatniego zawodnika. Wręczenie nagród postaramy się zrobić szybko i sprawnie.

8. Zabezpieczenie medyczne
Podczas wydarzenia, nad Waszym bezpieczeństwem będą czuwać Ratownicy Medyczni. Karetka będzie zaparkowana w okolicach startu/mety, a dodatkowo za ostatnim zawodnikiem po trasie biegu będzie poruszać się Ratownik na rowerze.

9. Foto
Zadbaliśmy również o to, abyście mieli fajną pamiątkę zdjęciową. Zdjęcia, a w zasadzie setki zdjęć 🙂 będziemy publikować w ciągu 2-3 dni po wydarzenia na naszym profilu FB

10. Konkurs
Przypominamy też o konkursie na najlepsze przebranie. Wiemy, że jesteście kreatywni, co pokazaliście na edycji 2019. Dlatego teraz najfajniejsze, najciekawsze i najlepsze przebrania zostaną nagrodzone 🙂

11. Komunikacja z nami
W dniu wydarzenia na wszystkie wiadomości i pytania pozostawiane na FB, skrzynkach e-mail lub wysłanych przez formularzy kontaktowych odpowiemy dopiero po zakończeniu rywalizacji, tj. najprawdopodobniej wieczorem. Jesteśmy w tym dniu na miejscu wydarzenia i w razie potrzeby będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze pytania już na miejscu.